Pohni kostrou,

 

akcia ktorá sa šíri po celom Slovensku od polroka 2016 alebo vtedy sme ju zachytili:-).

 

Náš Spolok NSŠ Svišť sa v nej neregistroval, ale všetci členovia sú v pohybových aktivitách aktívny.

 

Škoda, že mnohí členovia nemali záujem aby ich niekto pri behu, lyžovaní, bowlingu, kolkoch, šachu, či iných rekreačných, či súťažných akciách odfotil, a práve preto máme iba niekoľko fotografií. Ak si mnohé z činnosti členov chcete pozrieť kliknite nižšie.

Pohni kostrou do 25.3.2017

Členovia Spolku NSŠ Svišť aktívne trénovali, rehabilitovali a súťažili.

Zo súťaží môžem vyzdvihnúť najmä ligu kolkov, v ktorej súťaží Miroslav Murín a celoročnú šachovú súťaž, kde aktívnymi členmi šachového družstva TJ Štart Levoča sú aj naši členovia Miroslav Murím a Pavol Minarčák.

Na medzinárodnom turnaji v Spišskej Novej Vsi sa zúčastnil Štefan Kopčík, výsledky si môžete pozrieť tu:

MT_Bowlingu_ZZ_SNV_08072017

V decembri Spolok NSŠ Svišť s PO ÚNSS č. 28 Poprad usporiadali už  8. Memoriál Jána Gajdoša 2017, Poprad. Jeho výsledky a informácie si môžete prečítať tu: Sachovy_turnaj_MJG_2017

Okrem pretekov Lions na Chopku-Srduečko, ktoré sú zvlášť uvedené, sa Štefan Kopčík s navádzačom Martinom Lajošom zúčastnili na otvorenom 9. ročníku Strachan Cup 2018 vo Ždiari. Pretekárov všetkých kategórií bolo skoro 500 a s prekvapením aj veľa divákov popri trati.  Maličké deti mali svoju asi 500 m trať, snowbordisti tiež svoju a na trati obrovského slalomu v dĺžke cca 1 km súťažilo 341 pretekárov. Viac si môžete prečítať tu:

Preteky_OS_9r_Strachan_cup_2018

28.3.2018 spracoval Štefan Kopčík